O NÁS

Rozmýšľate na kúpou zájazdu alebo vstupeniek? Ste na správnom mieste!CK Matchtravel s.r.o. je cestovná kancelária, ktorej predmetom podnikania je poskytovanie služieb v oblasti cestovného ruchu s výhradným zameraním na predaj vstupeniek a organizovanie zájazdov na futbalové zápasy a iné športové pudujatia.

Našou špecializáciou je predovšetkým anglická Premier League, nakoľko ju považujeme za najatraktívnejšiu, najvyrovnanejšiu a najlepšiu futbalovú ligu na svete. Zájazdy na zápasy Arsenalu, Chelsea, Manchestru United, Manchestru City, Liverpoolu, Tottenhamu, West Hamu a iných celkov v Premier league lákajú každý rok tisíce fanúšikov z celého sveta, ktorí si chcú vychutnať neopakovateľnú atmosféru na úžasných štadiónoch a vidieť najlepších hráčov sveta naživo. Medzi nich patrí aj veľká komunita slovákov a čechov, ktorí vo veľkom počte cestujú na zápasy Premier league.

Samozrejme máme v našej ponuke zájazdov všetky veľkokluby v Európskych ligách. V španielskej Primera Division sú zájazdy na zápasy FC Barcelona, Realu Madrid alebo Atletica Madrid snom každého fanúšika a svojou kvalitou sa v posledných rokoch dostali na vrchol európskeho futbalu. V nemeckej Bundeslige kraľujú FC Bayern a Borussia Dortmund. Nezaostáva ani talianska liga kde Juventus Turín prenasleduje Hamšíkov Neapol a samozrejme mužstvá z dlhodobou tradíciou AC Miláno, Inter Miláno, AS Rím alebo Lazio Rím. Z ďalších európskych gigantov si môžete vychutnať zájazdy na zápasy Paris SG, Ajaxu Amsterdam a samozrejme všetky zápasy Ligy majstrov, Európskej ligy, medzištátnych zápasov a aj vrcholných turnajov ako sú Majstrovstvá Európy EURO alebo Majstrovstvá Sveta - World Cup.

Medzi vrcholné športové športové podujatia ktoré by ste ako správny fanúšik nemali vynechať patria hokejové zápasy NHL, KHL, MS, tenisové turnaje Wimbledon, French Open, US Open alebo záverečný turnaj roka v Londýnskej O2 aréne Barclays World Tour Final.  V našej ponuke nájdete aj zájazdy na preteky F1, zápasy amerického futbalu NFL, rugby a mnoho iných športov. Veríme, že si z našej širokej ponuky vyberiete a pocestujete na svoj vysnívaný zápas s CK Matchtravel.

V cene našich zájazdov je všetko čo potrebujete!

Všetky naše zájazdy dokážeme prispôsobiť individuálne požiadavkám klienta. PRI FUTBALOVÝCH ZÁJAZDOCH NEPLATÍ TZV. LAST MINUTE, TAKŽE ČÍM SKÔR SI ZÁJAZD OBJEDNÁTE, TÝM LEPŠIA BUDE CENA VÁŠHO ZÁJAZDU. Pri všetkých zájazdoch zabezpečujeme klientom dopravu, ubytovanie, vstupenky na dané podujatie, transfery z letiska na hotel alebo športové podujatie v mieste pobytu a taktiež na vybraných zájazdoch zabezpečujeme aj služby nášho delegáta, ktorý Vám zabezpečí bezproblémový priebeh Vášho pobytu a taktiež Vám pripraví sprievodný program, ktorý obsahuje návštevu kultúrnych pamiatok, ochutnávku miestnych špecialít a podobne. V cene zájazdu je aj cestovné poistenie.  Pre firmy a náročnejších klientov dokážeme zabezpečiť individuálny program šitý na mieru. 

Ponúkame aj samotné vstupenky.

Nachádzate sa v mieste kde sa odohráva futbalové stretnutie, športové podujatie alebo koncert?  V prípade, že máte záujem iba o kúpu samostatných vstupeniek ozvite sa nám a my Vám zabezbečíme vstupenky podľa Vašich predstáv od základných vstupeniek až po VIP vstupenky tzv. hospitallity ktorých bežnou súčasťou sú niekoľko chodové jedlá, nápoje a možnosť stretnúť po zápase bývalé legendy daného klubu alebo samotných hráčov.  Pre viac informácií nás kontaktujte alebo vyplňte nezáväznú rezerváciu.

Darčekové poukážky na futbalové zájazdy alebo samotné vstupenky sú u nás samozrejmosťou.

AK chcete darovať originálny darček svojim blízkym, známym alebo kolegom z práce darujte im darčekovú poukážku od CK Matchtravel.  Dokážete si ho v priebehu pár sekúnd vytvoriť s vlastným venovaním na našej web stránke a my Vám ho zašleme poštou alebo mailom.  V prípade, že chcete výber zájazdu nechať na oslávenca zakúpte mu darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote 100 až 500 EUR alebo vo Vami vybranej sume.  Veríme že takýmto darčekom urobíte obrovskú radosť.


Prajeme vám množstvo krásnych futbalových zážitkov.